ANEXIA s.r.o.

ANEXIA s.r.o. je největší dopravní firmou v okrese Rakovník. Začátek její dlouholeté tradice se datuje od roku 1949, kdy vznikl dopravní závod Rakovník v rámci celorepublikové dopravní společnosti ČSAD. Mezi naše hlavní činnosti patří mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava, spedice, osobní doprava, skladování a logistika, servis DAF, opravy a údržba nákladních vozidel, autobusů, osobních a dodávkových vozidel a přestavby speciálních vozidel. Naše firma disponuje dostatečným technickým zázemím pro provoz středně velké dopravní společnosti. K tomu patří například vlastní čerpací stanice, diagnostické středisko, nejmodernější tlaková myčka "Tammermatic Rainbow ULTIMA AX 600", velká kapacita dílen a odstavných ploch, prodejna náhradních dílů a další. Dále firma provozuje 3 moderní skladovací haly a manipulační halu, které jsou určeny pro skladování surovin a výrobků našich nejvýznamnějších obchodních partnerů.

Přejít na web dodavatele

Obory firmy


Produkty firmy

Osobní doprava

Osobní doprava

Naše společnost zajišťuje osobní autobusovou dopravu, jejíž hlavní působností je pravidelná doprava na Rakovnickém okrese. Díky dlouholetým zkušenostem v pravidelné dopravě jsme rovněž schopni Vám nabídnout služby v nepravidelné (neveřejné) dopravě.

Servis Anexia

Servis Anexia

Naše služby vycházejí z tradice, která staví na kvalitě a šíři nabídky, jež se snaží uspokojit potřeby zákazníka.

Mycí linka

Mycí linka

Mycí linka Tammermatic ULTIMA AX 600 je unikátní díky speciálnímu oscilujícímu tlakovému mytí 70 barů. Toto unikátní tlakové mytí zajišťuje absolutně nejvyšší kvalitu tlakového mytí pro cisterny, požární vozidla, speciální vozidla, traktory, stavební stroje a vozidla nepravidelných tvarů.

Nákladní doprava

Nákladní doprava

- Vlastní dopravou pokrýváme celou EU - Jsme experti na dopravu Německo - ČR - Zajišťujeme spediční přepravu zásilek prověřenými partnery po území celé Evropy - Přepravujeme zásilky ADR - Provozujeme systém Milk run - Naší dlouholetou zkušeností ověřený systémem Drop trailer - Možnost sle...

Pneuservis Anexia

Pneuservis Anexia

Pneuservis pro osobní a dodávková vozidla.

Nákladní doprava Anexia

  • Lokalita : Rakovník

Kontakt

Adresa
Lubenská 1588, 269 01 Rakovník
E-mail
email
Web
http://www.anexia.cz
Telefon
+420602380923

45148996


Kontaktní formulář