Nejlevnější balíková přeprava

Přinášíme mimořádně výhodnou přepravu balíkových zásilek po Evropě. Služba je speciálně cenově zvýhodněna pro jednokusové zásilky, přičemž maximální hmotnost zásilky je 70 kg. Služba je dostupná pro export i import. Služba zahrnuje: - přípravu nákladového listu - vyzvednutí zásilky na zvolené adrese - pozemní přepravu do země určení - celní odbavení pro destinace mimo EU - doručení zásilky na zvolenou adresu - sledování zásilky online - možnost připojištění Příklady: CZ-DE, 30 kg, 637 CZK CZ-GB, 30 kg, 828 CZK CZ-AT, 70 kg, 771 CZK

Přejít na web dodavatele
  • Cena: Od 473 CZK
  • Lokalita : Praha 4

Zajímavé produkty jiných firem

Silniční přeprava - přeprava malovozových zásilek (partload)

Silniční přeprava - přeprava malovozových zásilek (partload)

Naše společnost pro Vás zajišťuje pravidelné malovozové přepravy do vybraných evropských zemí. Přepravy těchto zásilek organizujeme každý den. Na základě Vaší objednávky přistavíme vozidlo, které nejlépe vyhovuje Vašim požadavkům na určené místo vykládky a zboží vyložíme podle Vašich dispozic.

Manipulace

Vykládka a nakládka kamionu nebo kontejneru – vizuální a kvantitativní kontrola, moderní a výkonná skladovací a zakládací technika, manipulace přizpůsobena typu, rozměru a hmotnosti zboží zákazníka, možnost cross-dockových operací na základě přání zákazníka.

Kurýrní služby

  • Lokalita : Tachov

Přeprava osob

  • Lokalita : Tachov

Aktivní telemarketing

  • Lokalita : Praha 6

Moderování Balda

  • Lokalita : Teplice

Pojištění zahrnuté v ceně přepravného - pojištění odpovědnosti mezinárodního a vnitro dopravce

Toto pojištění je nepovinné, avšak od všech námi najímaných dopravců vždy vyžadujeme (před provedením přepravy) zaslání kopie jejich Koncesní listiny na provozování autodopravy a kopie jejich pojistné smlouvy nebo pojistky na odpovědnost dopravce, kde kontrolujeme platnost této pojistky.

Letecká a námořní přeprava

Naše oddělení letecké a námořní přepravy spolupracuje při zajišťování komplexních služeb s kolegy z DSV Air&Sea, kteří jsou v 28 zemích v Evropě, USA a Dálném východě. Díky přístupu k síti DSV Air&Sea můžeme na Vás, naše zákazníky, přenést výhody plynoucí z této spolupráce.

Transfer na letiště

  • Lokalita : Tachov

Krabičková dieta Balda

  • Lokalita : Teplice

Kontakt

SMARTEX s.r.o.

Adresa
Na výspě 251/6, 147 00 Praha 4
Web
http://www.smartex.cz