Letecká přeprava, Charter

Vhodné je také zajištění nákladní kapacity v charterovém letadle, když se jedná o přepravu v hlavní sezoně. V případě, že máte speciální požadavky na přepravu velkého nebo objemného zboží, jednou z nejlepších variant je charter.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Praha 4, Nusle

Zajímavé produkty jiných firem

Silniční přeprava - přeprava malovozových zásilek (partload)

Silniční přeprava - přeprava malovozových zásilek (partload)

Naše společnost pro Vás zajišťuje pravidelné malovozové přepravy do vybraných evropských zemí. Přepravy těchto zásilek organizujeme každý den. Na základě Vaší objednávky přistavíme vozidlo, které nejlépe vyhovuje Vašim požadavkům na určené místo vykládky a zboží vyložíme podle Vašich dispozic.

Manipulace

Vykládka a nakládka kamionu nebo kontejneru – vizuální a kvantitativní kontrola, moderní a výkonná skladovací a zakládací technika, manipulace přizpůsobena typu, rozměru a hmotnosti zboží zákazníka, možnost cross-dockových operací na základě přání zákazníka.

Letecká a námořní přeprava

Naše oddělení letecké a námořní přepravy spolupracuje při zajišťování komplexních služeb s kolegy z DSV Air&Sea, kteří jsou v 28 zemích v Evropě, USA a Dálném východě. Díky přístupu k síti DSV Air&Sea můžeme na Vás, naše zákazníky, přenést výhody plynoucí z této spolupráce.

Přeprava

  • Lokalita : Pavlov

Fichtl - logistické služby

  • Lokalita : Plzeň 1

AP Freight - námořní a letecké přepravy

  • Lokalita : Jičín, Valdické Předměstí

Pojištění zahrnuté v ceně přepravného - pojištění odpovědnosti mezinárodního a vnitro dopravce

Toto pojištění je nepovinné, avšak od všech námi najímaných dopravců vždy vyžadujeme (před provedením přepravy) zaslání kopie jejich Koncesní listiny na provozování autodopravy a kopie jejich pojistné smlouvy nebo pojistky na odpovědnost dopravce, kde kontrolujeme platnost této pojistky.

Skladování

Zakladní charakteristiky našich skladů: 15 000 m2 skladových temperovaných ploch, výška skladu 9 m, nastavitelné manipulační rampy, moderní skladovací technika, skladování, jak na paletových regálech, tak i volně na ploše.

Doprava

  • Lokalita : Pavlov

Skladování

  • Lokalita : Pavlov

Vnitrostátní a mezinárodní doprava

  • Lokalita : Kralice na Hané

AP Freight - opravy osobních vozidel

  • Lokalita : Jičín, Valdické Předměstí

AP Freight - nákladní přepravy

  • Lokalita : Jičín, Valdické Předměstí

Kontakt

DHL Global Forwarding (CZ) s. r. o.

Adresa
Na strži 1702/65, 140 62 Praha 4, Nusle
Web
http://www.dhl.cz