Sběrný námořní systém

Doporučujeme

Je cenově velmi výhodný systém přepravy zboží ze zámořských destinací, jelikož zásilka jede společně s jinými zásilkami v námořním kontejneru. Náklady jsou tedy optimálně rozloženy rovnoměrně na každou přepravovanou zásilku. Jedná se o ideální systém přepravy zásilek od absolutně minimálních rozměrů a váhy až do 15 cbm. Ve spolupráci s našimi partnery jsme je schopni přepravit zboží do/z kteréhokoli přístavu světa, včetně vnitrozemských svozů a rozvozů v dané zemi (s přihlédnutím k místním možnostem)

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Praha 20

Další produkty dodavatele

Celní služby

Celní služby

Tyto služby pro naše klienty zajišťují kvalifikovaní pracovníci, kteří jsou pravidelně školeni, plně zvládají problematiku celních předpisů, a to včetně Celního kodexu Evropské unie a celního tarifování. Zajíšťujeme vykazování intrastatu včetně případných změn a oprav u příslušných celních úřadů, př...

Letecká doprava

Letecká doprava

Letecká přeprava je vhodná varianta pro přepravu drobnějších zásilek (cca 50 - 500 kg) po celém světě. Za pomoci sítě našich partnerů jsme schopni zboží přepravit na/z kterékoliv letiště světa, včetně vnitrozemských svozů/rozvozů v dané zemi (s přihlédnutím k místním možnostem).

Kontakt

Fruta Trading s.r.o.

Adresa
Ve žlíbku 1800, 193 00 Praha 20
E-mail
email
Web
http://www.fruta-trading.cz
Telefon
+420608938967


Kontaktní formulář