Firmy (nalezeno 5 firem)

ALFA TRANS EXPRESS, s.r.o.

Nabízíme nákladní leteckou přepravu. Vyzvedneme náklad na místech po c...

MAI SYSTEM, s.r.o.

Sledování pohybu firemních vozidel v reálném čase, knihy jízd, statist...

Prague Aviation, s.r.o.

Zprostredkovavame prodej letadel a vrtulniku, nahradnich dilu,letecke ...

P&O TRANS EUROPEAN PRAHA spol. s r.o.

poskytovatel logistických a ...

Produkty (nalezeno 6 produktů)

Letecká a námořní přeprava

Naše oddělení letecké a námořní přepravy spolupracuje při zajišťování komplexních služeb s kolegy z DSV Air&Sea, kteří jsou v 28 zemích v Evropě, USA a Dálném východě. Díky přístupu k síti DSV Air&Sea můžeme na Vás, naše zákazníky, přenést výhody plynoucí z této spolupráce.

Vyhlídkové lety balónem

Vyhlídkové lety balónem

Zažijete nejen let, ale i nafukování balonu, jeho opětovné balení po přistání a nakládání na doprovodné vozidlo. Kdo poletí poprvé, projde balonářským křestem a obdrží křestní list.

  • Lokalita: Jesenice
Systém knihy jízd

Systém knihy jízd

Systém Spirit Autodohled - monitoring vozidel a správa vozového parku je určen nejen pro firemní ale i pro soukromou klientelu. Umožňuje kompletní a přesný přehled o využívání vozidel. Všechny informace jsou dostupné v reálném čase kdekoli pomocí webové aplikace.

  • Lokalita: Jesenice

Alarmy

Pro osobní vozidla, motocykly nabízíme alarmy od předních italských výrobců Cobra a Meta. Alarmy Meta jsou určeny i do prvovýroby pro vozy Škoda. Obě značky byly chválené výrobcem pro montáž do vozidel VW/Audi/Škoda/Porsche.

  • Lokalita: Jesenice
Outdoorový obchod Armyteam

Outdoorový obchod Armyteam

Oblečení ve vojenském stylu, které je vhodné jak pro běžné nošení tak především pro trávení volného času ať již v přírodě či ve městě. V nabídce máme i velké množství doplňků, výstrojních součástek, pomůcek a dalších věcí souvisejících s "army" či "outdoor" výbavou.

  • Lokalita: Jesenice

Rešení pro taxislužby

Jedná se o jeden z nejmodernějších řídících systémů v celé Evropě, který se nazývá IndelcoStar - produkt zefektivní provoz taxislužby, zvýší kvalitu, rychlost nabízených služeb.

  • Lokalita: Jesenice